Język angielski dla dzieci i młodzieży z dysfunkcją wzroku

Zapraszamy dzieci i młodzież na kurs języka angielskiego, podczas którego będziemy mieć mnóstwo frajdy śmiejąc się, mówiąc, pisząc i czytając po angielsku.
A do tego wszystkie materiały i pomoce będą wspierać uczestników w szybkim
i przyjemnym opanowaniu angielskiego. Znajdziecie tam powiększony druk, brajl, rysunki dotykowe, modele 3D, komputery, tablety.

Startujemy już w 27 marca.
Nie zwlekajcie, ilość miejsc ograniczona!

 

Zajęcia będą odbywały się 2 razy w tygodniu po 60 minut w grupach
4 lub 6 osobowych.

Pierwsze zajęcia poziomujące i kwalifikujące do grup o odpowiednim poziomie zaawansowania i wiekowym odbędą się 27.03 i 29.03 o godz. 18:00 w Poradni CEDUNIS przy ul. J. i J. Śniadeckich 23 lok. 1A w Warszawie.

Koszt:
Grupa 6 osobowa: 120PLN / 1h / grupa
Grupa 4 osobowa: 135PLN / 1h / grupa

Każdy uczestnik otrzymuje spersonalizowany upominek.

 

Zajęcia poprowadzi dr Jarosław Wiazowski
 

anglista, tyflopedagog, specjalista do spraw technologii wspomagających. Przez wiele lat prowadził zajęcia języka angielskiego w Szkole dla Niewidomych
w Laskach. Uczył dzieci i osoby dorosłe z niepełnosprawnością wzroku również
w Norwegii, Stanach Zjednoczonych i Republice Południowej Afryki. W RPA pracował jako doradca metodyczny pomagając tworzyć edukację włączającą. Autor wielu publikacji poświęconych nauczaniu języka angielskiego osób
z niepełnosprawnością wzroku oraz technologiom asystującym dla osób z dysfunkcją wzroku, sytuacji niewidomych na świecie oraz edukacji włączającej w Afryce. 

 

Zapisy na zajęcia pod numerem: +48 739 011 999 lub +48 667 958 040